Firemní vzdělávání

Mgr. David Kryštof, Ph.D., ACC

Působí jako specialista osobnostního rozvoje, komunikace a mezilidských vztahů. Řídí se myšlenkou Marka Twaina „Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Své workshopy proto vede interaktivní formou. Ve své práci využívá především teorii transakční analýzy. Je mezinárodně certifikovaný kouč u International Coaching Federation a aktivním členem České asociace transakční analýzy a International Transactional Analysis Association.

  • Email
    info@davidkrystof.eu
  • Telefon
    +420 777 112 962

Mé hlavní lektorské zaměření je na oblast interní komunikace, zvládání stresu a náročných situací. Dále na oblast prezentace a vztahu se zákazníkem. V oblasti manažerského vzdělávání se soustředím především na delegování, týmovou spolupráci, motivování a hodnocení pracovního výkonu. Ve své práci využívám převážně teorii transakční analýzy, která je z mého pohledu velmi srozumitelná, jasná a konkrétní. Pomáhá si uvědomit strukturu každého člověka, ale i strukturu týmu či celé firmy. Následně pak poukazuje na vzájemné vztahy a způsoby komunikace a spolupráce. Zavádí pojem psychologických her, tedy her, které jsou mezi lidmi, týmy, ale i organizacemi hrány. Některé hry mohou být užitečné, ale řada z nich zbytečně odvádí pozornost od práce.

Požadavky každé firmy jsou ovšem velmi specifické. Každá firma ví, co je její bolest. Má práce často spočívá v pojmenování této bolesti a nastavení dalších kroků. Následně spolupracuji jako lektor, individuální či týmový kouč. Vždy ovšem záleží na „bolesti“ každé firmy.

Chcete vědět víc a nebo si domluvit nezávaznou schůzku? Neváhejte mě kontaktovat na čísle +420 777 112 962 nebo na info@davidkrystof.eu.