Firemní vzdělávání

Mé hlavní lektorské zaměření je na oblast interní komunikace, zvládání stresu a náročných situací. Dále na oblast prezentace a vztahu se zákazníkem. V oblasti manažerského vzdělávání se soustředím především na delegování, týmovou spolupráci, motivování a hodnocení pracovního výkonu. Ve své práci využívám převážně teorii transakční analýzy, která je z mého pohledu velmi srozumitelná, jasná a konkrétní. Pomáhá si uvědomit strukturu každého člověka, ale i strukturu týmu či celé firmy. Následně pak poukazuje na vzájemné vztahy a způsoby komunikace a spolupráce. Zavádí pojem psychologických her, tedy her, které jsou mezi lidmi, týmy, ale i organizacemi hrány. Některé hry mohou být užitečné, ale řada z nich zbytečně odvádí pozornost od práce.

 

Požadavky každé firmy jsou ovšem velmi specifické. Každá firma ví, co je její bolest. Má práce často spočívá v pojmenování této bolesti a nastavení dalších kroků. Následně spolupracuji jako lektor, individuální či týmový kouč. Vždy ovšem záleží na „bolesti“ každé firmy.

 

Chcete vědět víc a nebo si domluvit nezávaznou schůzku? Neváhejte mě kontaktovat na čísle +420 777 112 962 nebo na info@davidkrystof.eu.