Vzdělávání zdravotníků

Mgr. David Kryštof, Ph.D., ACC

Působí jako specialista osobnostního rozvoje, komunikace a mezilidských vztahů. Řídí se myšlenkou Marka Twaina „Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Své workshopy proto vede interaktivní formou. Ve své práci využívá především teorii transakční analýzy. Je mezinárodně certifikovaný kouč u International Coaching Federation a aktivním členem České asociace transakční analýzy a International Transactional Analysis Association.

 • Email
  info@davidkrystof.eu
 • Telefon
  +420 777 112 962

Proč si zvolit právě mé kurzy

 • Garantuji odborný přístup a moderní vzdělávací metody.
 • Workshopy jsou prakticky zaměřené a detaily jsou vždy šité na míru dle potřeb zadavatele.
 • Workshopy probíhají pod odbornou garancí MUDr. Tomáše Marady, Ph.D., transplantačního chirurga IKEM.
 • Vzdělávám s radostí a úsměvem. Nuda jde stranou.
 • Vzdělávací akce jsou pořádány ve spolupráci s OS ČLK Olomouc dle Stavovského předpisu ČLK č. 16. a jsou jim přiděleny kredity ČLK.

Aktuální kurzy

Komunikace s pacienty se špetkou inspirace Dr. Štrosmajera

 • Termín: 29.3.2019 14:15 - 17:30

Workshop je určen pro lékaře, kteří ve své práci potřebují efektivně komunikovat s pacienty a jejich cílem je končit komunikaci s pocitem vítěz-vítěz. Dále pro ty, kteří chtějí sebevědomě jednat s pacienty, nesklouznout do nepříjemných konfliktů, případně se hádat. Workshop bude realizován s využitím moderního psychologického přístupu – transakční analýzy, její modely budou aplikovány na konkrétních příkladech účastníků. Jelikož se jedná o interaktivní workshop, kapacita je omezena na 20 osob.

zjistit více

Jak edukovat pacienty, aby to konečně pochopili

 • Termín: 12.12.2019 11:00 - 00:00

Workshop je určen pro lékaře, kterým není jedno, jak jejich pacienti chápou doporučení, která jsou pro zlepšení zdravotního stavu nutná dodržovat. Dále pro lékaře, kteří chtějí zlepšit své kompetence v oblasti edukace pacientů.

zjistit více

Jak sdělovat nepříznivé zprávy

 • Termín: 12.12.2019 11:00 - 00:00

Při práci lékaře se občas objeví situace, která mu jistě není příjemná. Je to při sdělování nepříznivých diagnóz pacientu samému, případně jeho příbuzným či nejbližšímu okolí. Je to ale ovšem i situace, kdy lékař sděluje informace o úmrtí pozůstalým. Ti často reagují neadekvátně a vinu svalují na lékaře. Workshop je určen lékařům, kteří chtějí citlivým způsobem sdělovat nepříznivé zprávy a kteří chtějí ustát častý tlak ze strany rodiny či nejbližšího okolí.

zjistit více